קצת על מי אנחנו ועל מה שאנחנו עושים

אקסלנט BD הוקמה בשנת 2011, לאחר שמייסד החברה הגיע למסקנה כי נדרש סוג חדש של חברה עסקית, כזו ששמה דגש על תהליכים עסקיים ולא רק על תוצאות. חברה שחרטה על דגלה "פחות מדברים ויותר עושים" ולא פחות חשוב, ארגון ששם דגש על ערכים של יחסי אנוש ושירות ברמה בינלאומית, במקביל לקיום תהליך ניהול ארגוני כמקובל כיום. אנו חברת מכירות שטח שמתמחה במכירות ופיתוח עסקי עבור עסקים שרוצים לצמוח.

אקסלנט BD מחויבת לפעול בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר, הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת אתיקה. ערכי הליבה שלנו מוקרנים בו זמנית ללקוחותינו ולעובדינו.

אקסלנט BD כיום מסייעת למספר חברות בתחום המכירות, שיווק ופיתוח עסקי. אנו מתמחים במגוון תחומים המכילים פוטנציאל רב כגון מידע ותקשורת, מוצרים ושירותים מסחריים. הניסיון הרב שצברנו לאורך השנים נובע ממגוון רחב של עסקים שהענקנו להם שירותים, ואנו עוזרים להם להצליח. עסקים כגון כמו חברות תוכנה, תחבורה, קייטרינג, סוכנויות פרסום ושיווק ועוד. אקסלנט BD מעסיקה כיום מנהל פיתוח עסקי, יועצים אסטרטגיים וצוות מכירות.

 מודל עסקי

באמצעות מרכז הפתרונות העסקי שלנו, אנו נספק לך את כל השירותים העסקיים שאתה עשוי להידרש לגבי פיתוח עסקי, מכירות וייעוץ אסטרטגי, כגון (אך לא רק): הקמת וניהול מערך מכירות, הקצאת איש מכירות שטח, ניהול השיווק, ביצוע מכירות טלפוניות, הקצאת מומחה למשא ומתן, וכמובן ייעוץ מכירות. הפתרונות העסקיים שלנו ניתנים על בסיס מודל מיקור חוץ והתמחור מחושב בהתבסס על השירותים שניתנים.

הדרך להצלחה

אקסלנט BD  הינה חברת מכירות שמשרתת לקוחות על בסיס יומי תוך כדי ניצול רשת של אנשי הקשר העסקיים, מספקת שירותי שיחות  מכירה או טלמיטינג וסוכני מכירות שטח. באמצעות רשת זו אנו מספקים ללקוחותינו את השירותים הבאים:

ניתוחי שוק

בחינה נכונה של הזדמנויות עסקיות

הקמת ערוצי שיווק ומכירות

הקמת מערכי שיווק מקומיים

ניהול משא ומתן

סטטיסטיקה 2016

84%
סיפורי הצלחה
62%
אחוזי מכירות
40%
לקוחות
  • 2015
  • 2016

סטטיסטיקה

חלק מההצלחות שלנו

איכות השירות

אחוזי הצלחה

טלפונים / חודש

פגישות / חודש

ממוצע רווחים

לקוחות חדשים

בכל שאלה ועניין נשמח שתכתבו לנו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות