במהלך שנים רבות פיתחנו ושיכללו שיטה המאפשרת הגדלת המכירות דרך תהליך מובנה שכאשר מבצעים אותה במדויק היא מביאה תוצאות רצויות. שיטה זו התפתחה מתוך הניסיון המצטבר של שנים מראשית עבודתנו עם עסקים קטנים ומתפתחים שביקשו מאתנו לעזור להם להגדיל את המכירות.

הייחודיות של השיטה לגידול במכירות

אקסלנט BD מסתכלת על המכירות כתוצר עסקי כאשר האמונה שמנחה אותנו "כאשר אין מספיק מכירות כנראה משהו בתהליך העסקי לא עובד נכון" כלומר, נפח המכירות הן תוצאה של תהליכים עסקיים שמסייעים ותומכים במכירות ותהליכים עסקיים המעכבים מכירות. ההסתכלות שלנו על התהליכים העסקיים של העסק שלך יהיו תמיד דרך עיניהם של הלקוח הפוטנציאלי הבודד והשוק בכללותו. כיצד הם רואים אותך? כיצד הם תופסים את המוצר או שירות? כיצד הייתה חווית הרכישה או השירות לאחר הקניה? מה הם חושבים על המחיר שלך? מה הערך הנתפס שלהם לגבי העסק שלך והמוצר שלך? ועוד…

דרך הפידבקים האלה שקיבלנו מהשוק הפוטנציאלי ומהלקוחות הקיימים נוכל לקבל תובנות שיתורגמו למהלכים עסקיים כדי שכל חלקי העסק שלך יהיו תומכים במכירות ולא מעכבים.

דוגמא 1: אנו נפנה למאות לקוחות פוטנציאלים כדי למכור את המוצר שלך ובמהלך תקופת המכירות הראשונית נבחין כי רוב הלקוחות הפוטנציאלים שלך טוענים שהמחיר שלך גבוה ואין ערך נתפס גבוה כדי לשלם 20% יותר מהשוק.
אנו נביא לך את התובנה הזו ונבדוק מהם הדברים שניתן לעשות כדי להביא ערך ממשי שיצדיק מחיר הגבוה מהשוק ב 20%.

דוגמא 2: לאחר המכירה הלקוח יספק משוב לא טוב על השירות, איכות המוצר, על התפעול של העסקה ועוד אפשרויות לפידבק שלילי על העסק. גם כאן נציף לבעלים את דעתו של השוק ונבחן כיצד התהליך העסקי יכול לעודד מכירה ולא לעכב שכן לקוח שיתלונן לא יחזור לרכוש עוד.

דרכי הפעולה שנבצע כדי לשפר את המכירות

 1. נלמד את העסק שלך על כל רבדיו, נכיר את המודלים העסקיים, נבין את התהליכים העסקיים, נכיר את בעלי התפקידים וכו'.
 2. נבנה שפת מכירות על פי אסטרטגיה קיימת שכרגע נהוגה בעסק שלך הכוללת חומרים שיווקיים, כיצד פונים ללקוחות ולאילו לקוחות נפנה.
 3. נבצע שיחות, נקבע פגישות, נוציא הצעות מחיר וסגירת עסקות כל זאת כדי ליישם את אסטרטגיית המכירות הקיימת.
 4. לאחר עבודה רבה נדע לקבל תובנות המאשרות או אינן מאשרות את אסטרטגיית המכירות שנבנתה בשלב הקודם ונבדוק האם התהליכים העסקיים מעודדים ותומכים במכירות או מעכבים את המכירות.
 5. נבנה אסטרטגיית מכירות חדשה התומכת בתובנות שמצאנו המותאמת לשוק על פי דרישות הלקוחות הפוטנציאליים שהתקבלו בשיחות ובפגישות שהתקיימו.
 6. נגדיר למי ואיך נפנה ללקוחות ודרך אילו אמצעים שיווקיים.
 7. אנו נפנה שוב באמצעות שיחות, ניוזלטרים, פגישות וכל אמצעי שיווקי אחר ללקוחות פוטנציאלים נוספים וניישם את אסטרטגיית המכירות החדשה.
 8. נייצר גידול במכירות על פי עקרון 70/30.

הלכה למעשה – בכל השלבים שתוארו בדרכי הפעולה תתבצענה הפעולות הבאות ללא הפסקה

 1. פניה יזומה ללקוחות באמצעות שיחות טלמיטינג.
 2. טיפול שוטף במתעניינים ולידים נכנסים שהגיעו ממקורות שיווק שונים שנעשו.
 3. נבצע פעולות שיווקיות Non Stop כדי להגדיל את המשפך של הזדמנויות המכירה, ככל שהמשפך גדול יותר כך הפוטנציאל לסגור עסקאות גבוה יותר.
 4. נעשה וננהל את המכירות כל הזמן !! משלב הליד עד של סגירת העסקה החתומה.

השיטה של אקסלנט פיתוח עסקי להגדיל ולשפר מכירות

גם אתם רוצים להגדיל את המכירות? פנו אלינו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות