sales@exl-bd.com /  חייגו 03-5500-181

ייעוץ למוקדי מכירות

אקסלנט BD הינה חברת מכירות השטח המובילה בשירותי פיתוח עסקי, סוכני מכירות במיקור חוץ וייעוץ מכירות משנת 2011. המטרה שלנו היא לסייע לעסקים להגדיל את הרווחים ולספק את התוצאות הטובות ביותר, לשפר תהליכי מכירה כך שיתאפשר לבעלי העסק להתמקד בצמיחה. מתוך שירותי מכירות שטח במיקור חוץ שלנו אשר מצריך פניה יזומה קרה ללקוחות פוטנציאלים מצד אחד, ומענה מכירות מהיר ויעיל ללידים נכנסים מצד שני, פיתנו שיטת עבודה שמאפשרת שיפור יחס המרה, הגדלת המשפך, ניהול לקוח בלי שיפול בין ה"כסאות" בגלל ריבוי משימות וכתוצאה מבטיח שיפור במכירות.

כמו כן, אנו עובדים בשיטת עבודה שלומדת ומייצרת הכרות מעמיקה עם הלקוח "מבפנים" מצד אחד והכרות עם השוק שהלקוח פועל בו מצד השני. כלומר, אנו מעורבים מתוך העסק על מנת לשפר את התהליכים בו זמנית אנו רואים ומקשיבים לשוק איך הוא מגיב לשירות של העסק. ראייה דו צדדית זו מאפשרת בחינה מלאה יותר של המצב ומתן ייעוץ מדויק יותר מתוך המסקנות שעולות.

העבודה תכלול:

פגישות פרונטאליות במוקד מכירות של הלקוח ובתאום עם הלקוח, פגישות ווידיאו, שיחות טלפון, תכתובות מייל ותקשורת מכל סוג אחר לטובת השגת המטרות והיעדים העסקיים של הלקוח. כמות הפגישות, שיחות טלפון התכתבויות ותקשורת מכל סוג שנועד להשגת המטרות ויעדיו העסקיים של הלקוח, ללא הגבלה.

 • שיחת אבחון ראשונית עם מנהל מכירות בפועל – הבנת התהליכים הקיימים היום במוקד. ניתוח ראשוני של העסק, בחינת ואפיון מוצרים, סיווג תחומי פעילות, הכרה ולימוד מתחרים, בחינת מצב עכשווי אל מול מצב רצוי ואבני דרך להשגת מטרות, הגדרת מטרות ויעדים, בידול עסקי, אסטרטגיית מכירות.
 • תפקוד מוקד – הגדרות תפקידים, גבולות וסמכויות, שיטות ניהול ונהלי עבודה, תרבות ארגונית, תרשים זרימת לקוח.
 • בחינת מודל השכר של נציגי המוקד
 • בחינת שגרות העבודה והניהול של הצוות
 • האזנה לשיחות מכירה לכל נציגי המוקד
 • הפקת דוח אבחון המפרט את התהליכים הקיימים כיום ואת הפרמטרים אותם ניתן לשפר ומתן כלים והמלצות לשיפורם.
 • הטמעת עקרונות: " קוף על הכתף", "לא! – אחד קרוב לכן", "הקשבה, הכלה, קבלה", "עקרון דלת פתוחה" ועוד..
 • מתן משוב לכל אחת משיחות המכירה של הנציגים.
 • מתן המלצות כלליות ופרטניות בנוגע לשגרת העבודה במוקד בדגש על עבודה מול יעדים, כמות שיחות יומית, אחוזי סגירה, תהליכי מכירה נכונים הכוללים פולו אפ.
 • בניית תכנית מכירות, שיטות לניהול המכירות, שיטות טלמרקטינג כולל תסריט שיחה, תרשים זרימת לקוח בשרשר המכירה והתפעול, דיווחים והצבת יעדים, מודלים של
  תגמול, יחסי גומלין בין המוקד להנהלה.
 • פיתוח מנהלים –  ניהול זמן, ניהול מערכות יחסים עם עובדים, התמודדות עם מבנה אישיות, ניהול משימות, אפקטיביות ניהולית, קיום פגישות הנהלה, פיקוח- האצלת
  סמכויות-שליטה.
 • שיפור וניהול לקוחות – אפ סייל ופוסט סייל, ניהול CRM, בניית רשימות תפוצה, יצירת מאגר לקוחות, הפצת ניוזלטרים, שימור וגיוס לקוחות, ערוצי תקשורת עם לקוחות, חוכמת ההמון.
 • שיפור יחסי המרה ומיומנויות משא ומתן של הנציגים במוקד

מודל עבודה

הלקוחות שלנו אומרים " תביאו תוצאות לא משנה כמה זמן אתם משקיעים", אנו מסכימים עם הנחה זו ואנחנו בהחלט עובדים קשה כדי להביא תוצאות שהרי לא ניתן לייצר תוצאות טובות בלי שעות של עבודה קשה. על כן, אנחנו לא סופרים שעות וגם לא הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים שצריך לעשות ולהקדיש מה שצריך כדי להצליח. מסיבה זו המודל עבודה שלנו הוא אחיד-תשלום חודשי על בסיס מאפייני הפרויקט. אנחנו נותנים הרבה יותר מאשר כל חברה אחרת הן מבחינת יחס, זמן עבודה, זמינות, והשקעה. היועץ שלנו נמצא בתקשורת רצופה ומלאה עם הלקוחות ללא פשרה.

אין תקופת התחייבות. הלקוח יוכל להפסיק את עבודת היועץ בכל שלב.

אנו  מתחייבים להעביר לידי הלקוח בכל עת שיידרש ניירות עבודה, רשומות, חוות דעת, תכניות וכל תוצאה אחרת הנובעת מעבודת הייעוץ.

רוצים לשמוע עוד על ייעוץ למוקד טלפוני? כתבו לנו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות