ייעוץ לחברות ועסקים

אקסלנט BD הינה חברת מכירות השטח המובילה בשירותי פיתוח עסקי, סוכני מכירות במיקור חוץ וייעוץ עסקי משנת 2011. המטרה שלנו היא לסייע לעסקים להגדיל את הרווחים ולספק את התוצאות הטובות ביותר, להגדיל את ההכנסות כך שיתאפשר לבעלי העסק להתמקד בצמיחה. אנו עובדים בשיטת עבודה שלומדת ומייצרת הכרות מעמיקה עם הלקוח "מבפנים" מצד אחד והכרות עם השוק שהלקוח פועל בו מצד השני. כלומר, אנו מעורבים מתוך העסק על מנת לשפר את התהליכים בו זמנית אנו רואים ומקשיבים לשוק איך הוא מגיב לשירות של העסק. ראייה דו צדדית זו מאפשרת בחינה מלאה יותר של המצב ומתן ייעוץ מדויק יותר מתוך המסקנות שעולות.
פגישה פרונטאלית, יציאה לפגישות מכירה, פגישות ווידיאו, שיחות טלפון, תכתובות מייל ותקשורת מכל סוג אחר לטובת השגת המטרות והיעדים העסקיים של הלקוח

העבודה תכלול:

 • שיחת אבחון ראשונית – הבנת התהליכים הקיימים היום, ניתוח ראשוני של העסק, בחינת ואפיון מוצרים, סיווג תחומי פעילות, הכרה ולימוד נתונים ותוכנית עסקית קיימת, בחינת מצב עכשווי אל מול מצב רצוי ואבני דרך להשגת מטרות, אסטרטגיית מכירות עתידית
 • מחקר לקוח – מאפייני לקוח האופטימאלי, מחקר שוק לקוחות מתחרים ולקוחות פוטנציאליים
  יצירה ותרגול תסריט שיחת מכירות
  בחינת חומרים שיווקיים שמסייעים למכירה
  התמודדות נכונה עם התנגדויות והתגברות עליהן
  מיצוב פנימי ומנטלי לשיחות מכירה – מיצוב "האני" מול הלקוח והשפעת האנרגיה שלנו על יכולת סגירת המכירה והקניה של הלקוח. להפוך ממחזר למחוזר
 • סימולציות מכירה – כולל תרגול סימולציות לשיחות מכירה לפני פגישת מכירה. שיפור השליטה של המשתתפים בתסריט השיחה,  שיפור השליטה בשימוש אפקטיבי בשאלות פתוחות וסגורות בתנאי "אמת".
 • יצירת פולואפ נכון – ביצוע פולואפ נכון להעלאת סיכויי המכירות באופן משמעותי, מה מאפיין שיחת פולואפ, איך עושים פולואפ נכון.
  בניית אסטרטגיית פיתוח עסקי עתידית משופרת על בסיס פגישות ופידבקים.
 • ניהול משא ומתן – איך מדברים על "כסף" וסוגרים עסקה שטובה לנו.
מנהל פיתוח עסקי - אקסלנט BD

מודל עבודה

הלקוחות שלנו אומרים " תביאו תוצאות לא משנה כמה זמן אתם משקיעים", אנו מסכימים עם הנחה זו ואנחנו בהחלט עובדים קשה כדי להביא תוצאות שהרי לא ניתן לייצר תוצאות טובות בלי שעות של עבודה קשה. על כן, אנחנו לא סופרים שעות וגם לא הלקוחות שלנו. אנחנו מאמינים שצריך לעשות ולהקדיש מה שצריך כדי להצליח. מסיבה זו המודל עבודה שלנו הוא אחיד-תשלום חודשי על בסיס מאפייני הפרויקט. אנחנו נותנים הרבה יותר מאשר כל חברה אחרת הן מבחינת יחס, זמן עבודה, זמינות, והשקעה. היועץ שלנו נמצא בתקשורת רצופה ומלאה עם הלקוחות ללא פשרה.
אין תקופת התחייבות. הלקוח יוכל להפסיק את עבודת היועץ בכל שלב.
אנו  מתחייבים להעביר לידי הלקוח בכל עת שיידרש ניירות עבודה, רשומות, חוות דעת, תכניות וכל תוצאה אחרת הנובעת מעבודת הייעוץ.

רוצים לשמוע עוד על ייעוץ לעסקים? כתבו לנו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות