ערכי החברה

מאז היווסדה ובמהלך צמיחתה לאורך השנים אקסלנט BD אף פעם לא איבדה את הייחודיות שלה. לכן, העובדים רוצים לעבוד עבורה והלקוחות רוצים לעבוד איתה. זה הישג יוצא דופן, והוא נובע לא מעט בגלל הערכים שלנו.

בכל חברה צריכה להיות תרבות ארגונית חזקה אשר מעגנת בתוכה קבוצה ברורה של ערכים. ידענו שזה חיוני מרגע הקמתנו. ערכים אלה הם חלק מהשפה הארגונית של החברה, ומתורגמים באמצעות כתיבה, נאומים וכן בדרך בה אנו מספקים את שירות המכירות שלנו. ערכים אלה ימשיכו להתקיים בכל דבר שהחברה עושה על מנת לשמור על מעמדה המוביל בשוק, וכן להישאר מקום מתגמל ומעורר השראה בקרב העובדים והלקוחות.

עושים תמיד את הדבר הנכון. אקסלנט BD מייצגת את היכולות שלה בכנות. אנו שומרים בסודיות נאותה על המידע של הלקוחות. אנו מייצגים נאמנה את המטרות של הלקוח. אנחנו מבטיחים רק מה שאנחנו והלקוחות שלנו יכולים לקיים. אנחנו לוקחים את הזמן לשקול את הפעולות שלנו, ושואלים את עצמינו האם אנחנו יכולים להגן עליהם בגלוי היום ומחר.

אקסלנט BD מכבדת את היכולת ואת הרצון לצמיחה אישית ועסקית, כמו גם את הכישורים והאמונות של הלקוחות, ללא קשר לעמדתם. אנו מתייחסים לאנשים מתוך התחשבות. אנו מעריכים רעיונות ומעודדים דו שיח. אנו מכירים בכך שכבוד דורש הן אמת והן אמפתיה. אנחנו מתמודדים זה עם זה בצורה פתוחה וישרה.

אנו מודדים את ההצלחה שלנו על ידי הצלחת הלקוחות שלנו. אנו עושים את כל הקצאת המשאבים שלנו לרשות הלקוחות שלנו ומחויבים חד משמעית להצלחתם. אנו מתבקשים לזהות את הצרכים האמיתיים של הלקוחות שלנו, לא רק מה שנראה על פני השטח. אנו מחויבים ליצור ערך עבור לקוחותינו ויצירת ROI גבוה ככול שניתן. אנו מספקים שינוי מוחשי וחיובי, לא רק מצגות או רעיונות.

אנו קובעים את הסטנדרט שלנו ליצירת ערך גבוה ביותר. התפקיד שלנו הוא להגדיל את ההכנסות והרווחים של הלקוח, ולספק הן יתרון תחרותי והן גידול בהכנסות. אנו רואים את עצמנו אחראיים ללקוחות שלנו ואנו משיגים את התוצאות עבורם.

אנו ב- אקסלנט  BD רואים את הלקוחות שלנו כשותפים עסקיים ולא רק כלקוחות. אנחנו יוצרים מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות שלנו. אנו שואפים לבנות קשרים המבוססים על כבוד, אכפתיות, יושרה ותמיכה הדדית. אנחנו עובדים יחד בצורה שמכוונת לעבודת צוות בונה ומאתגרת. אנו שואפים להיות ולהרגיש חלק מהעסק של לקוחותינו.

אנו מעודדים חשיבה ועשייה "מחוץ לקופסא". אנו דוגלים בחשיבה יצירתית על מנת להביא רעיון חדש כיצד לשווק ולמכור. ב- אקסלנט BD, המילים שלנו הן המשימות שלנו, ולכן אנו לא נפספס שום הזדמנות מכירה. אנחנו עושים על מנת לגרום לדברים לקרות. אנו יוזמים פעולות, דוחפים רעיונות ופועלים בהתאם.

אנו שואפים להיות החברה הטובה ביותר בתחום שלנו: מכירות ופיתוח עסקי, ותוך כדי כך אנו שואפים לשיפור מתמיד וללמידה. קבלת ההחלטות שלנו תהיה תמיד לטובת האינטרסים של הלקוחות שלנו. אנו נספק את מיטב המחשבות והרעיונות שלנו בחוות הדעת המקצועיות שאנו מספקים ללקוחות. אנו נפעל באופן מקצועי: נגיע בזמן לפגישות, ניישם קוד לבוש מקצועי, נספק דוחות וניתוחי ביצועים וכו'.

הצטרפו למספר הולך וגדל של לקוחות מרוצים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות