מה יספק לכם יועץ עסקי מלווה

שירותי ייעוץ עסקי מלווה של אקסלנט BD חושף אתכם לידע עסקי מקצועי רב שהצטבר במהלך כל שנות קיומה של החברה מ- 2010 . ידע זה יאפשר לכם לנהל את העסק בצורה מסודרת, יעילה ואפקטיבית ביותר שמדגישה את היתרונות העסקיים הקיימים, ומחזקת במקומות שנגלה חולשה עסקית. המטרה הינה ליצור עסק בריא ניהולית ועסקית שיהיה מוכן ומסוגל לצמוח.

שיטת העבודה של אקסלנט  BD מתייחסת לשרשרת הערך של העסק הכולל: פלטפורמות שיווקיות, ערוצי מכירות שטח ואינטרנטי, פיתוח עסקי, פיתוח מנהלים, שיטות עבודה, מבנה ניהולי ותרבות ארגונית, שיווק רשתי וניהול קשרי לקוחות. בכל אחד מהסעיפים שאוזכרו אנו נבחן על פי שלושה פרמטרים: אנשים, מוצרים, תהליכים. וניישם שיטת סיגמא 6 לביצוע אופטימלי של כל אחד מהפרמטרים.

כחלק מהשיטה אנו שותפים אקטיביים ביישם השינויים הנדרשים ולא רק מטילים עליכם משימות ומחכים שתבצעו אותן.

הראיה העסקית שלנו הינה תהליכית בעיקרה. אנו מאמינים שכאשר התהליכים העסקיים וההתנהלות העסקית נכונים כך התוצאות העסקיות תהיינה טובות. כאשר התוצאות העסקיות אינן טובות, קרי מתורגמות בסופו של דבר לירידה במכירות, תפקידינו למצוא את הכשלים העסקיים שגרמו לכך ולתקן, לייעל או להחליף אותן בתהליכים עסקיים נכונים יותר שתומכים בצמיחה.

אך התמקדותנו אינה רק במה לא עובד אלא גם בצעדים הבאים שעסק בצמיחה צריך לעשות כדי להתמיד בצמיחה העסקית ולמנף אותה על מנת שלא תהיה סטגנציה עסקית. אילו מוצרים נוספים כדאי לשווק, לאיזה קהל לקוחות חדשים כדאי לפנות, כיצד מגדילים מחזור דרך לקוחות חדשים וכו'.

תחומים שבהם אנו מספקים ייעוץ עסקי מלווה

גיבוש האסטרטגיה

גיבוש האסטרטגיה

ניתוח ראשוני של העסק, בחינת אפיון מוצרים, סיווג תחומי פעילות, הכרה ולימוד מתחרים, ניתוח חוזקות, חולשות, הזדמנויות, בחינת מצב עכשוי אל מול מצב רצוי ואבני דרך להשגת מטרות, הגדרת מטרות ויעדים, בידול עסקי, אסטרטגיית מכירות

ברמת הארגון

ברמת הארגון

הגדרות תפקידים, גבולות וסמכויות, שיטות ניהול ונהלי עבודה, שיטוח דיווח, תרבות ארגונית, תרשים זרימת לקוח. גיוס עובדים.

תחום המכירות

תחום המכירות

בניית תכנית מכירות, שיטות לניהול המכירות, שיטות טלמיטינג, דיווחים והצבת יעדים, מודלים של תגמול, יחסי גומלין בין מכירות ושיווק, מחירונים, הצעות מחיר, מכתבי הכרות. חברת המכירות של אקסלנט BD  תוכל אף לספק איש מכירות שטח במיקור חוץ עבור העסק שלך.

תחום השיווק

תחום השיווק

שיפור פרופילים ברשתות חברתיות, ייעוץ וניהול שיווק ממומן ואורגני, ניהול תקשורת שיווקית כולל אתר, דפי נחיתה ניוזלטרים, ברושור, מסרים שיווקיים, תערוכות. ניהול משפך שיווקי, שיווק פרסומי לעומת שיווק מכירות. מיתוג ונראות

תחום פיתוח עסקי

תחום פיתוח עסקי

מציאת שותפים עסקיים, ניהול משא ומתן אסטרטגי, מציאה ופניה ללקוחות אסטרטגיים, איתור מנועי צמיחה-מוצרים חליפיים ו/או משלימים, שיפור מבנה לקוחות (פירמידה הפוכה לעומת ישרה),

פיתוח מנהלים

פיתוח מנהלים

ניהול זמן, ניהול מערכות יחסים עם עובדים, התמודדות עם מבנה אישיות, פחד מכישלון והצלחה, ניהול משימות, אפקטיביות ניהולית, קיום פגישות הנהלה, פיקוח-האצלת סמכויות-שליטה

ברמת הלקוחות

ברמת הלקוחות

אפ סייל ופוסט סייל, ניהול CRM, בניית רשימות תפוצה, יצירת מאגר לקוחות, הפצת ניוזלטרים, שימור וגיוס לקוחות, ערוצי תקשורת עם לקוחות, חוכמת ההמון

כיצד אנו עובדים בפועל?

  • אנו מקצים לכם יועץ אחד שנשאר אתכם לאורך כל התהליך
  • אנו עומדים לרשות הלקוחות שלנו בטלפון בימי א-ה בין השעות 9:00 עד 17:00
  • במקרים עסקיים דחופים אנו נהיה זמינים גם מחוץ לשעות העבודה
  • כמות הפגישות, שיחות הטלפון, ההתכתבויות ותקשורת מכל סוג שנועדו להשגת המטרות ויעדיו העסקיים של הלקוח – הינה ללא הגבלה!
  • העבודה הינה חודש בחודשו ללא התחייבות לזמן, כלומר ניתן להפסיק את הליווי בכל עת (אם כי יש להבין כי מדובר בתהליך שקצב ההצלחה שלו תלוי בלקוח).
  • אופי הליווי משתנה בהתאם לצרכי העסק, גודלו והיקף פעילותו. העבודה השוטפת הינה על פי נושאים שמצריכים התייחסות באותה תקופה.
  • במקרה הצורך, על פי בקשת הלקוח, נוכל לספק סוכן מכירות מיקור חוץ שיבצע את המכירות תחת המותג של העסק שלך שיתבסס את עבודת היועץ העסקי מלוואה.
מעוניינים בליווי של יועץ עסקי? השאירו פרטים

שינוי גודל גופנים
ניגודיות