sales@exl-bd.com /  חייגו 03-5500-181

למה גם אתה צריך סוכן מכירות

אתה מנכ"ל או בעל עסק, אשר גם מנסה להוביל ולנהל את צוות המכירות שלך? האם אתה מרגיש מתוסכל, כועס או לחוץ? האם אתה חסר את כושר הניהול לתחזק באמת את אנשי המכירות שיתנו דין וחשבון על ביצועיהם, כל יום בכל שבוע?

האם אתה מחזיק יותר מדי זמן ויותר ממה שאתה צריך, את סוכן או סוכנת המכירות למרות הביצועים הנחותים, כי אתה מרגיש אשם, על כך שלא השקעת מספיק זמן ולא אימנת אותו מספיק ולא עזרת לו, ואולי אתה מרגיש לא נעים?

האם אתה רוצה שמכירות השטח יגדלו בקצב מהיר יותר?

סוכן שטח – מנהל מכירות במיקר חוץ (אווטסורסינג)

אם עניתם "כן" על חלק או על כל השאלות לעיל, ואתה לא יכול להצדיק את העלות לשכור במשרה מלאה מנהל מכירות ייעודי, יש לאקסלנט BD את הפתרון המושלם. סוכן שטח בצורה של מנהל מכירות במיקור חוץ, אאוטסורסינג. אנו יוצרים תוכנית מותאמת של ניהול מכירות שוטף, תוך שילוב מגוון רחב של משאבים, שיסייעו לצוות המכירות שלנו להצטיין תוך מתן אפשרות למנכ"ל החברה להתמקד בשאר פעילות החברה.

אקסלנט BD סבורה כי בסופו של דבר מה שחשוב היא השורה התחתונה – האם יש יותר לקוחות, כמה הצעות מחיר יצאו, והאם יותר כסף נכנס לחברה בסוף החודש. במכירות אין תחליף למגע ישיר עם לקוחות פוטנציאליים. למרות שחלק מהמכירות נעשות באמצעות הטלפון או אפילו במכירה באינטרנט. עדיין כשנוצר חיבור אישי בין המוכר לקונה כמו במכירות שטח התוצאות הן הטובות ביותר. וכאשר ישנה עסקה גדולה בעלת פוטנציאליות גבוהה היא לא תיסגר רק בשיחות טלפוניות.

המודל העסקי שלנו

אנחנו באקסלנט BD בנינו מודל עסקי המבוסס על מיקור חוץ, נציגי המכירות שלנו מתאימים לכל סוג של גודל חברה ולרוב התחומים. מודל זה מבוסס על שיתוף פעולה בינינו לבין לקוחותינו, המתבטא בהשגת יעדיהם העסקיים באמצעות אסטרטגיית מכירות מוצלחת, שיחות טלפון אקטיביות והגעה לפגישות תחת המותג של הלקוח. בנוסף, אנו בונים אסטרטגיית מכירות ופיתוח עסקי שמביאה לא רק לקוחות חדשים, אלא לקוחות שיכולים לשדרג את העסק לשלב הבא, ובכך לעבור משרידות עסקית ליציבות עסקית.

לצוות שלנו ניסיון רב בפתיחת דלתות לסוגים שונים של חברות במגוון תעשיות. אנחנו מומחים בבניית עסקאות win-win ובמשא ומתן. אנחנו עובדים בחריצות עם כל לקוח, לא מוותרים, תמיד חושבים חיובי ושואפים לעמוד ביעדים שלנו. הצוות שלנו מורכב ממנהל שיווק, מכירות, פיתוח עסקי ומומחה לתיאום פגישות. אנו מיישמים תהליך עסקי שמבטיח אריכות ימים.

תוצאות בשטח עבור לקוחותינו

אקסלנט BD הינה חברה שעושה ודוגלת במונח, "פחות לדבר, יותר לעשות" אשר עומדת במטרותיה על ידי עבודה אקטיבית במכירות שטח. אנו לומדים את העסק שלך מבפנים החוצה ומביאים את תובנות השוק פנימה באמצעות אנשי המכירות שלנו. במקביל למאמצי המכירה של סוכן או סוכנת המכירות, אשר יביאו תובנה משמעותית וחשובה מהשוק על המוצרים / שירות, לוגיסטיקה ושירות לקוחות, תמחור, מנועי צמיחה, מתחרים ועוד. לאחר מכן אנו ננתח את הממצאים ונגיש אותן כמסקנות ואבני דרך לפעולה להמשך.

חשוב לנו להיות חלק מהארגון של הלקוחות שלנו, להכיר אותם ואת המוצרים שלהם, ולהרגיש שייכות. אנו רואים את הלקוחות שלנו כשותפים ואותנו לא רק כספק שירות. אנו גאים ליצור מערכת יחסים אישית עם השותפים העסקיים שלנו, כי אנחנו בראש ובראשונה מאמינים באנשים. יחד עם זאת, אנו נשארים אובייקטיביים כגורם חיצוני על מנת להציע את הפתרונות האפשריים הטובים ביותר.

אנו מאמינים כי תהליך ניהול תקין מגביר את האפקטיביות של הארגון ומסייע למחלקת המכירות לבצע את עבודתה תוך ניצול מקסימלי של הפוטנציאל שלה. מחלקת המכירות חייבת להיות הרשות המבצעת של התרבות הארגונית – הערכים והמסרים שהחברה מעוניינת להעביר ללקוחותיה. על איש מכירות השטח להעביר את הקו השיווקי שנקבע על ידי החברה על מנת להיות תואמים את האסטרטגיה השיווקית. התאמה זו יוצרת את אמינות המותג ואת נאמנות הלקוחות והיא מרכיב קריטי בפעילות החברה.

אנשים רבים וחברות שמעולם לא עבדו עם מיקור חוץ פוחדים מהרעיון. איך ניתן לדעת אם המוצרים ימכרו? איך ניתן לשלוט במי עובד אם אין נוכחות פיזית? אקסלנט BD, עם מוניטין של אמינות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, איננו מבזים ומועלים באמון שניתן לנו. אנו עורכים דוחות תקופתיים, מפגשים משותפים עם לקוחות ויש לנו גורמי בקרה שונים המספקים שקט נפשי ללקוחות שלנו.

דרישות הלקוח כיום הן גבוהות יותר, התחרות גדולה יותר ואם לא יושקעו מאמצים אקטיביים יעילים כדי למצוא עוד לקוחות פוטנציאליים ולא רק לחכות עד שהם יגיעו – הם עלולים להתפספס

איך אנחנו עובדים

טלמיטינג – אקסלנט BD תיצור קשר עם לקוחות חדשים איכותיים, תבצע שיחות טלפון ללקוחות פוטנציאליים, תנהל לקוחות פונים שנכנסים באמצעות פעולות שיווקיות ותבצע שיחות מעקב. תוכל לעקוב אחרי כל זה בעזרת מערכת CRM מיוחדת שאנו משתמשים בה.

יצירת קשר עם לקוחות חדשים באיכות גבוהה – לאחר מחקר של לקוחות אסטרטגיים, אנו נבצע שיחות טלפון ללקוחות אלה ונציע את השירותים / מוצרים של החברה, נבצע מעקב אחר לידים. נחזור למתעניינים שנשכחו בצינור השיווקי.

ניהול לקוחות קיימים – UP SELL – אנו נדאג ליצור קשר עם לקוחות קיימים על מנת למכור להם יותר מוצרים ושירותים. ניצור קשר עם לקוחות ישנים ונחדש קשרים עסקיים.

נלך לפגישות הכרות או מכירות שטח.

ננהל הצעות מחיר.

ננהל משא ומתן תקיף עם לקוחות פוטנציאלים על מנת להשיג את העסקה הטובה ביותר.

לאחר המכירה – ננהל לקוחות לאחר מכירה, נבקש לקבל תגובת שביעות רצון, נקיים שימור קשרים, וכן מכירה חוזרת.

נבנה אסטרטגיות מכירה וקמפיינים שיווקיים.

להלן מצבים אופייניים שחברות פונות אלינו

כשיש גידול בחברה שבה הצורך לצוות מכירות מקצועי גדל

הבעלים / מנהל צריך להתמקד בעניינים עסקיים אחרים

התקציב אינו מאפשר מנהל מכירות במשרה מלאה

תוכנית המכירות והשיווק תוקנה או שופרה או שיש לבנות אותה

ניהול מכירות במשרה מלאה אינו הכרחי, אבל יש צורך בכיוון כלשהו

יש להקים משמעת של מבנה מכירות ואחריות

יציאה בלתי צפויה של מנהל המכירות מהחברה מותירה פער שיש למלא על בסיס ביניים

הזדמנויות מכירה חדשות וצריך מישהו שינהל אותם מהר

רוצה סוכן מכירות שטח עם ניסיון שלא יצטרך תקופת הכשרה ארוכה

נסיבות מיוחדות מחייבות התערבות של צד שלישי לדוגמא שילוב עבודה יועץ מכירות

זקוקים לסוכן מכירות שטח? פנו אלינו

שינוי גודל גופנים
ניגודיות